2013 augusztus 28

Hahn Roland 2013-1.

2013.05.12

Prága Open, Csehország

Vége lett az első Cseh Pilsner Tournak. -1-el a 6. helyen zártam. Köszönet a szponzoraimnak és családomnak!

2013.05.21

Telenet Trophy Challenge Tour, Belgium Hahn Roland 2013-2.

Életem első igazi mérföldköve, hogy a másodosztályban játszhattam. Elég jól helyt álltam, csak ez sajnos kevés volt a továbbjutáshoz. Szerencsére kapok még lehetőséget a bizonyításra, Csehországban elért eredményeim miatt.

2013.05.26

Adamstal Open, Pro Golf Tour, Austria

A Challenge Tour után egyből Ausztriaba vettük az útirányt. Megérkeztünk Adamstalba. Az EPD Tourra. Három nap összesített eredménye +5, ami a megosztott 19. helyre volt elég a 103 fős mezőnyben!

2013.06.03

D+D REAL Czech Challenge Open, Csehország

Második alaklommal álhattam rajthoz ekkora versenyen. Ezen alkalommal már jobban szerepeltem, mint legutóbb, de sajnos ez sem volt elég a kvalifikációhoz. Nagy nagy tapasztalat volt számomra!

2013.06.27

Pillsner Tour Táléban, Szlovákia

Sérülés miatt gyengébben teljesítettem, de a 10. helyet így is elhoztam Szlovákiából. Ez a sérülésem sajnos kihatott a további versenyeimre is. Nyári pihenő vette kezdetét.

Magyar Profi Bajnokság, Bükfürdő

6. Magyar Profi Golfbajnoksag Bükfürdőn. Sajnos nem sikerült megvédenem a tavalyi bajnoki címem! Nagyon jól játszottam, a 3 ütés hátrányomat le is dolgoztam a 16. lyukig, aztán egy vesztett labda rányomta a bélyegét a játékomra. 72, 78, 75-ös eredménnyel a 2. helyen zártam. Gratulálok Szigeti Csabának az idei bajnoknak!

2013.08.06

Pro Golf Tour Adendorf, Németország

Számomra véget ért a Pro Golf Tour Adendorfi fordulója, mivel nem jutottam be a cutba +8, +4 el. Az idő kedvezett végül, kellemesen meleg volt és sütött a nap. A vállam ismét fájt, kaptam rá tapaszt meg akupunktúrás kezelést, így azért kellemesebb volt vele játszani.

2013.08.23

One million Pro-Am, Konopiste, Csehország

Véget ért a "One Million" golfverseny is. 70 induló közül 10. helyen végeztem 73, 73 ütéssel (+2 összesen). A versenyt Matus Stanislav nyerte -7-el. A verseny végeredmenye rájátszásban dőlt el Lieser Ondra ellen. Gratulálok a nyertesnek!